ماساژدادن یکی از هنرهای شفا بخش باستانی است که بر روی دستگاه های بدن فواید بسیاری دارد و موجب آرامش و تسکین دردهای عصبی و گرفتگی های عضلانی می گردد ، خون را تشدید کرده و جریان خون فشار وارد بر رگ ها و سیاه رگ ها را کم می کند و احتمال ابتلا به بیماری های قلبی را می کاهد.
 ماساژ درمانی چیست؟
ماساژ درمانی عبارتست ازدست ورزی به روی بافت های نرم بدن، ماساژ درمانی باعث رهایی از استرس و فشار عضلانی میشود و درد ناشی از صدمات را کم میکند وبه سرعت بهبود ناراحتی های حاد و مزمن کمک می کند. امروزه میلیون ها نفر در سراسر جهان از ماساژ درمانی به عنوان یک روش مراقبت بهداشتی استفاده می کنند.
معمولاً انواع ماساژورها با یک مکانیسم مشابه به روی بدن اثر می گذارند. وقتی که ماهیچه ها فعالیت زیادی دارند، تجمع مواد زاید از جمله اسید لاکتیک می تواند باعث درد وگرفتگی و حتی اسپاسم عضلانی شود، ماساژ باعث می شود که اکسیژن تازه به بافت های مزبور رسیده گردش خون بهبود یابدومواد سمی از بدن خارج شود.

 ماساژ کف پا
ماساژ کف پا یکی از انواع ماساژ است. ماساژ یكی از سریع ‌ترین و راحت‌ترین راه‌ها برای رهایی از درد است. افراد در زمان‌های مختلف دست به این كار می‌زنند. اگر دقت كرده باشید، گاهی وقت‌ها كه در بخشی از بدن احساس درد و ناراحتی می‌كنیم، ناخودآگاه آن نقطه را ماساژ می‌دهیم یا زمانی كه سردرد داریم، شروع به ماساژ شقیقه و پیشانی خود می‌كنیم.  ماساژ، واكنشی طبیعی و غریزی به وجود درد یا عارضه‌ در بدن است كه گهگاه به آن رو می‌آوریم.
با این كه افراد تصور می‌كنند برای انجام ماساژ درمانی، حتماً باید هزینه زیادی را بپردازند، باید گفت كه هركس می‌تواند ماساژ درمانی را بدون تقبل هیچ هزینه‌ای روی خود انجام دهد. بسیاری از افرادی كه می‌گویند به هیچ وجه دست زدن به پاهایشان را دوست ندارند از یك ماساژ محكم و ریتمیك پا لذت می‌برند.


با دمپایی ماساژور شگفت زده خواهید شد. دمپایی ماساژور بهترین راه حل برای ماساژ دادن کف پا می باشد

دمپایی ماساژور از سنگ های طبیعی سالم و با توجه به نظریه ماساژ پا از طب سنتی چینی ساخته شده است.
ماساژ تنها یک درمان مراقبت های بهداشتی است. این است که در کتاب ها و در نظریه های سنتی طب چینی در این باورند که پا قلب دوم بدن انسان می باشد، جمع آوری ACU-نقاط مربوط به تمام اندام های بدن، ثبت شده است. تحریک مناسب کف پا می تواند گردش خون و ترویج و بهبود سوخت و ساز بدن را ادامه دهد به این ترتیب شما یک زندگی سلامت، بیماری کمتر و مراقبت از پوست را برای خود وخانواده تان به ارمغان آورده اید
سنگ حاوی ریزمغذی های مختلف سالم و بی خطر. رنگ های مختلف سنگ سالم و بی خطر می باشد

توابع:
1.  گردش خون و بهبود ایمنی.
2.  مقاومت در برابر افزایش و بازیابی توابع فیزیولوژیکی طبیعی بدن انسان است.
3.  از بین بردن تنش و به وجود آوردن یک خواب خوب و لذت بخش.
4.  استراحت و فعال کردن تاندون ها و نصف النهار و استراحت اعصاب و عضلات برای از بین بردن خستگی.لیست فروشگاه های معتبر خرید دمپایی ماساژور

خرید دمپایی ماساژور

خرید دمپایی ماساژ دهنده پا

خرید دمپایی جهت ماساژ پا

سفارش پستی دمپایی ماساژور

خرید آنلاین دمپایی ماساژور

خرید پستی دمپایی